Як-9

Авіасимулятор Як-9 розміщений у самому центрі міста Вінниця у павільйоні музею ретро-техніки «АвтоМотоВелоФотоТелеРадіо», тому крім польотів на тренажері ви можете оглянути робочі експонати різної техніки, послухати як грає грамофон випуску XIX століття або здійснити поїздку _ містом на автомобілі часів другої світової війни.

Режим роботи:

Щодня з 11:00 до 20:00

Адреса: м Вінниця вул. Соборна 5.

Попередній запис на тренажер _ тел .:

+38 067 218 54 15;

+38 093 638 37 74.

Авіасимулятор винищувача часів Другої світової війни Як-9 (м.Вінниця) 75 грн / 15 хв

Як-9 – наймасовіший тип фронтового літака-винищувача у складі радянських ВПС у роки Великої Вітчизняної війни, який з великим успіхом застосовувався у повітряних боях на всіх фронтах.

Авіасимулятор радянського винищувача часів Великої Вітчизняної війни Як-9 представляє собою точну копію кабіни льотчика, у якій встановлені імітатори приладного обладнання та органів управління. Налаштування тренажера дозволяють виконувати всі маневри, необхідні для початкового навчання навичкам пілотування, включаючи руління, зліт, політ _ колу й у зону на простий й складний пілотаж, захід й посадку, а також вести повітряний бій й атакувати наземні цілі. Тренажер дозволяє клієнтам пережити відчуття, схожі на ті, які відчували радянські льотчики часів Другої світової війни.